TitulinisSpecialieji valymo darbai

Stiklo padengimas apsaugine danga

Stiklo padengimas apsaugine danga

Stiklo paviršius yra nelygus ir grublėtas. Stiklas, kaip ir metalas, nuolat reaguoja su medžiagomis aplinkoje ir keičia savo išvaizdą – įdubimuose kaupiasi nešvarumai, kurių ilgainiui nebeįmanoma pašalinti. Kad stiklas išliktų kaip naujas, o jo priežiūra taptų paprastesnė rekomenduojama naudoti ilgalaikę stiklo apsaugos sistemą ClearShield“.

ClearShield

Tai tarsi stiklo teflonas – jis sukuria barjerą tarp stiklo ir išorės veiksnių.

Stiklas tampa lengvai valomas, atsparus kalkių, purvo ir dulkių kaupimuisi, pirštų atspaudams ir kitokiems teršalams, nepraranda pirminės išvaizdos ir spalvos.

Skirtingai nuo plėvelės, ši sistema nesilupa, nesisluoksniuoja ir netrūkinėja, o priklausomai nuo aplinkos sąlygų išlieka nuo 5 iki 15 metų.

„ClearShield“ sistema apsaugo:

Stiklinius dušo kabinos paviršius nuo bakterijų ir kalkių apnašų kaupimosi.

Gyvenamųjų namų langus nuo lietaus vandens, eismo metu susidariusių teršalų, šalia pastatų augančių medžių sakų, žiedadulkių, paukščių išmatų ir kitos taršos.

Pastatų ir kitų architektūrinių objektų stiklinius paviršius nuo korozijos, vėjo, lietaus bei chemikalų taršos.

Pramonės objektus nuo įvairios organinės ir neorganinės taršos: į vidų įeina daugiau natūralaus apšvietimo, didėja darbo sauga ir mažėja energijos vartojimo kaštai.

Akmeninių grindų kristalizavimas, impregnavimas

Norint apsaugoti akmeninius paviršius nuo išorės veiksnių, būtina juos impregnuoti. Impregnantas giliai prasiskverbia į akmens poras ir nekeičia akmens paviršiaus spalvos ir paviršius tampa neslidus.

Sužinokite daugiau

Fasadų impregnavimas

Efektyviausias kovos su grafičiais būdas. Padengus pastato fasadą specialia apsaugine plėvele, dažai neįsigers į paviršių, todėl juos nuvalyti bus žymiai greičiau ir ženkliai pigiau.

Sužinokite daugiau