TitulinisSpecialieji valymo darbai

Kiliminių dangų, minkštų baldų cheminis valymas

Kiliminių dangų, minkštų baldų cheminis valymas

Sausas arba drėgnas giluminis cheminis valymas – vienas patikimiausių būdų sugrąžinti baldui ar kilimui pirminę išvaizdą ir išvengti alergines reakcijas sukeliančių aeroalergenų.

Valymo darbai atliekami naudojant „Taski“, „Kärcher“ įrangą bei „JohnsonDiversey“ ir „EcoLab“ sertitifikuotas valymo priemones, nežalojančias valomų paviršių, atitinkančias higienos, aplinkos apsaugos reikalavimus ir leidžiančias pasiekti aukštą aptarnavimo ir kokybės lygį.

Drėgnas cheminis valymas:

Rekomenduojamas ypač suteptoms kiliminėms dangoms.

Tinka valyti tik visiškai prie pagrindo priklijuotą ir ne natūralią kiliminę dangą.

Kiliminė danga plaunama diskinėmis plovimo mašinomis, naudojant kiliminių dangų šampūnus ir stiprias dėmių šalinimo priemones bei galingus siurblius.

Cheminis valymas naudojant sausų putų generatorių:

Tinka visų tipų kiliminėms dangoms ar kilimams.

Prieš plaunant kilimai išsiurbiami giluminio valymo siurbliu.

Sausų putų generatoriaus gaminamos 2–10 % drėgnumo putos iškelia giluminį purvą į paviršių, jis išsiurbiamas galingais siurbliais.

Dėl mažos drėgmės išvalytais plotais galima pradėti naudotis netrukus po cheminio valymo.

Akmeninių grindų kristalizavimas, impregnavimas

Norint apsaugoti akmeninius paviršius nuo išorės veiksnių, būtina juos impregnuoti. Impregnantas giliai prasiskverbia į akmens poras ir nekeičia akmens paviršiaus spalvos ir paviršius tampa neslidus.

Sužinokite daugiau

Fasadų impregnavimas

Efektyviausias kovos su grafičiais būdas. Padengus pastato fasadą specialia apsaugine plėvele, dažai neįsigers į paviršių, todėl juos nuvalyti bus žymiai greičiau ir ženkliai pigiau.

Sužinokite daugiau