TitulinisPatalpų valymas

Specialieji valymo darbai

Akmeninių grindų kristalizavimas, impregnavimas

Norint apsaugoti akmeninius paviršius nuo išorės veiksnių, būtina juos impregnuoti. Impregnantas giliai prasiskverbia į akmens poras ir nekeičia akmens paviršiaus spalvos ir paviršius tampa neslidus.

Sužinokite daugiau

Fasadų impregnavimas

Efektyviausias kovos su grafičiais būdas. Padengus pastato fasadą specialia apsaugine plėvele, dažai neįsigers į paviršių, todėl juos nuvalyti bus žymiai greičiau ir ženkliai pigiau.

Sužinokite daugiau

Kiliminių dangų, minkštų baldų cheminis valymas

Sausas arba drėgnas giluminis cheminis valymas – vienas patikimiausių būdų sugrąžinti baldui ar kilimui pirminę išvaizdą ir išvengti alergines reakcijas sukeliančių aeroalergenų.

Sužinokite daugiau

Langų valymas

Langų valymas yra viena iš svarbiausių ir atsakingiausių mūsų įmonės darbų. Didžiają dalį valymo darbų mes atliekame naudodami aukštalipių bei kėlimo įrangą.

Sužinokite daugiau

Lauko trinkelių, pastatų fasadų, stogų plovimas

Įveiksime ir didžiausius nešvarumus. Daugelį metų tobulinti metodai bei technologijos leido mums surasti tinkamiausias medžiagas bei įrangą efektyviam įvairių paviršių valymui.

Sužinokite daugiau

Stiklo padengimas apsaugine danga

Stiklo paviršius yra nelygus ir grublėtas. Stiklas, kaip ir metalas, nuolat reaguoja su medžiagomis aplinkoje ir keičia savo išvaizdą – įdubimuose kaupiasi nešvarumai, kurių ilgainiui nebeįmanoma pašalinti.

Sužinokite daugiau

Valymas po statybos ir remonto darbų

Nuo statybinių šiukšlių išvežimo iki cheminio baldų valymo ar grindų poliravimo – Jūsų patalpas išvalysime, sutvarkysime ir paruošime naudojimui. Jums liks tik malonioji dalis – įsikurti.

Sužinokite daugiau

Vaškavimas, alyvavimas

Dangų vaškavimui ir alyvavimui naudojamos aukščiausios kokybės priemonės, užtikrinančios paviršių atsparumą įvairiems įbrėžimams, nešvarumų ir skysčių paliekamoms dėmėms.

Sužinokite daugiau
Jūsų automobilio oda - ir vėl jauna!

Jūsų automobilio oda – ir vėl jauna!

Jūsų automobilio salone – nepriekaištinga tvarka ir kvepia švara. Ja mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji