Titulinis

Patalpų valymas

Kokybei ir švarai ribų nėra, todėl jau 19 metų siekiame užtikrinti, kad visi mūsų atlikti valymo darbai tiek darbo aplinkoje, tiek už jos ribų, priverstų jus nusišypsoti.

Galime suteikti kone visas galimas valymo paslaugas jūsų patalpoms, nuo priemonių parinkimo iki optimalaus ilgalaikio patalpų valymo sprendimo. Rūpinamės grindų švarumu, dėmių ir dulkių valymu nuo visų paviršių bei atliekame aplinkos priežiūros darbus.

Esant specialiems valymo poreikiams, atliekame grindų vaškavimo, stiklo padengimo specialia danga darbus, fasado valymo ir kt. . Nepamirštame pasirūpinti jūsų higienos reikmenimis bei kilimėlių keitimu.

Jūsų švarų įvaizdį prižiūrime didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Skirkite laiką svarbiems darbams, o patalpų tvarkymą palikite mums.

Patalpų valymas

Laiką skirkite sau arba svarbiems darbams – savo patalpų tvarkymą patikėkite mūsų profesionalams. Taupydami jūsų laiką ir išlaidas pasiūlysime Jūsų

Sužinokite daugiau

Teritorijų tvarkymas

Aplinkos tvarkymas ir priežiūra reikalauja nemažai pastangų ir laiko, kurio dažniausiai tiesiog neturime. Todėl vis daugiau klientų aplinkos tvarkymo darbus

Sužinokite daugiau

Kitos paslaugos

Nuolatinis drėgmę sugeriančių kilimėlių keitimas bei higienos priemonių pildymas. Pagal Jūsų verslo specifiką ir poreikius pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

Sužinokite daugiau

Specialieji valymo darbai

Cheminis baldų ir dangų valymas, langų ir fasadų plovimas, profesionali grindų priežiūra. Paslaugos, kurioms reikalingos ne tik aukščiausios kokybės priemonės ir technika, bet ir specialūs įgūdžiai bei patirtis.

Sužinokite daugiau
Jūsų automobilio oda - ir vėl jauna!

Jūsų automobilio oda – ir vėl jauna!

Jūsų automobilio salone – nepriekaištinga tvarka ir kvepia švara. Ja mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji