Naudokitės paspirtuku nemokamai!

Kol mes švaros centruose plušame švarindami jūsų automobilį, jūs galite pasivažinėti paspirtuku po vasarėjantį miestą. Įsigykite bet kurį paslaugų komplektą ir paspirtuku mėgaukites visiškai NEMOKAMAI! Naudojimosi laikas yra ribotas.

Paspirtukų naudojimosi sąlygos:

  • Paspirtuku gali naudotis tik „Švaros broliai“ klientai, kuriems Automobilių švaros centruose yra teikiama automobilio plovimo ar kita paslauga.
  • Nemokamas paspirtuko naudojimosi laikas skaičiuojamas pagal suteikiamų paslaugų vertę. Jeigu paslaugų vertė yra ne mažesnė nei 20 Eur – klientui suteikiama 1 naudojimosi paspirtuku valanda.
  • Klientas paspirtuku turi teisę naudotis iki švaros centro darbuotojo nurodytos valandos, o jeigu laikas nėra nurodomas – iki tos pačios dienos švaros centro, iš kurio buvo paimtas, darbo laiko pabaigos.
  • Kitos naudojimosi paspirtuku sąlygos nurodomos plovykloje.
  • Paspirtukais galite naudotis  automobilių švaros centruose, esančiuose: Lvovo g. 25 „3 Burės“, Saltoniškių g. 9, PC „Panorama“, Konstitucijos pr. 26.

 

Jūsų automobilio oda - ir vėl jauna!

Jūsų automobilio oda – ir vėl jauna!

Jūsų automobilio salone – nepriekaištinga tvarka ir kvepia švara. Ja mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji