Nauja tunelinė plovykla Klaipėdoje nuo RUGSĖJO 1 dienos!

                          Specialus pasiūlymas

masinyte

Visą mėnesį plaukis automobilį tik už 1190 €! 

Atidarymo proga visiems naujiems klientams Klaipėdoje turime ypatingą pasiūlymą: VIP mėnesio NERIBOTĄ abonementą galite įsigyti TIK UŽ 11,90 EUR. Gausite ne tik bazinį plovimą, bet ir vaškavimą microWAX™, DOUBLE BOND™ with Teflon™ kėbulo apsaugą ir daug kitų procedūrų, kurios užtikrins nepriekaištingą automobilio švarą. Su tunelinių plovyklų NERIBOTU abonementu į plovyklą galite įvažiuoti specialia abonementų klientams skirta eile ir švara džiaugtis neribotai! Taip pat NEMOKAMAI galėsite naudotis siurbliais bei kilimėlių valymo mašinomis. Abonementas įsigalios nuo rugsėjo 1d.

Pirkti NERIBOTĄ VIP abonementą

Įsigykite iki rugsėjo 1d.

Tunelinėje plovykloje jūsų automobilis taps nepriekaištingai švarus vos per 3 minutes!

Mūsų plovyklose įdiegti aukščiausi švaros, greičio bei kokybės standartai. Vien pirmųjų Pabaltijo šalyse turime įrangą, kuri taip greitai ir kokybiškai nuplauna automobilį be jokio žmogaus įsikišimo. Inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai suteikia galimybę per valandą nuplauti virš 200 automobilių!

„Švaros brolių“ tunelinėse plovyklose naudojama daugybė modernių įrenginių, kurie per trumpą laiką gali itin kokybiškai nuplauti automobilį: padengimą specialiomis plovimo priemonėmis užtikrinančios technologijos, aukšto slėgio įrenginiai, galintys nuplauti net ir labai purviną automobilio kėbulą ir ratlankius, specialiai automobilių džiovinimui pritaikyti džiovintuvai, suteikiantys itin aukštą džiovinimo kokybę.

Savo darbe naudojame aukščiausios kokybės priemones bei visiškai saugius tekstilinius ir mikropluošto šepečius.

Atsižvelgdami į savo poreikius, galite išsirinkti vieną iš keturių plovimo programų: MINI, MIDI, MAXI ar VIP. Įsigijusių MIDI, MAXI ir VIP programas, jūsų laukia papildoma paslauga – nemokamas naudojimasis kilimėlių valymo mašinomis ir siurbliais. Plovyklose esančiuose automatuose galima įsigyti ir drėgnas servetėles automobilio valymui. Be viso to, suteikiame galimybę pasirūpinti ir langų skysčiu, kuris visuomet yra pritaikytas pagal esamą metų laiką.

Minijos g. 90, Klaipėda

Jūsų automobilio oda - ir vėl jauna!

Jūsų automobilio oda – ir vėl jauna!

Jūsų automobilio salone – nepriekaištinga tvarka ir kvepia švara. Ja mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji