TitulinisKarjera

Valymo paslaugų vadybininkas (-ė) Vilniuje arba Kaune

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su klientais ir atliekamų valymo paslaugų kokybės kontrolė;
  • Personalo atranka, apmokymai, darbo organizavimas, darbo grafikų sudarymas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas;
  • Valymo įrangos, priemonių ir valymo produktų parinkimas, valymo programos sudarymas pagal objekto specifiką ir kliento poreikius;
  • Valymo priemonių ir cheminių medžiagų užsakymas bei tiekimas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Bendravimo su klientais patirtis;
  • Geri planavimo, darbų organizavimo įgūdžiai, greita orientacija, operatyvumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas;
  • Vairuotojo pažymėjimas bei vairavimo patirtis;
  • Orientacija į rezultatus.

Privalumai:

  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes Jums siūlome:

  • Konkurencingą ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Aktyvų, dinamišką darbą;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Darbui reikalingas priemones, tarnybinį automobilį

Jei sudomino šis pasiūlymas ir atitinkate reikalavimus, kviečiame atsiųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda “Valymo paslaugų vadybininkas (-ė)” el. paštu cv@svarosbroliai.lt. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Parašykite mums