TitulinisKarjera

Tunelinės plovyklos vadovas (-ė) Kaune

Darbo pobūdis:

  • Vadovauti plovyklos darbuotojams, įvertinus poreikį vykdyti darbuotojų atrankas, apmokymus, motyvuoti darbuotojus;
  • Organizuoti darbą Kaune esančiose tunelinėse plovyklose;
  • Sudaryti darbuotojams darbo grafikus, paskaičiuoti priedus už darbo rezultatus;
  • Užtikrinti, kad darbuotojai būtų laiku aprūpinti darbo priemonėmis;
  • Užtikrinti tinkamą plovyklos patalpų ir įrangos eksploataciją;
  • Bendrauti su klientais, parduoti įmonės teikiamas paslaugas, užtikrinti paslaugų kokybę

Reikalavimai:

  • Vadovavimo patirtis;
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo bei pavaldinių darbus;
  • Orientacija į rezultatą ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Aktyvus, iniciatyvus ir imlus naujovėms;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai.

Privalumai:

  • Techninės žinios ar darbo patirtis su įrangos priežiūra, remonto darbų organizavimu.

Mes Jums siūlome:

  • Aukšto savarankiškumo lygio įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą,
  • Darbą draugiškoje profesionalų komandoje,
  • Motyvuojančius priedus už pasiektus padalinio rezultatus,
  • Galimybę tobulėti ir būti įvertintam.

Jei sudomino šis pasiūlymas ir atitinkate reikalavimus, kviečiame atsiųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda “Tunelinės plovyklos vadovas (-ė) Kaune” el. paštu cv@svarosbroliai.lt. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Parašykite mums