TitulinisKarjera

Patalpų valytojas (-a)

Darbo pobūdis:

  • Užtikrinti švarą ir tvarką priskirto objekto patalpose

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Kruopštumas, atsakomybė;
  • Meilė švarai ir gebėjimas kokybiškai atlikti darbus.

Mes siūlome:

  • Galimybę pasirinkti darbo vietą arčiau namų;
  • Visas darbui reikalingas priemones bei darbo aprangą;
  • Darbui būtinus apmokymus;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Jei esate darbštus, atsakingas, neturite žalingų įpročių ir norite sąžiningai dirbti bei užsidirbti – susisiekite su mumis užpildydamas žemiau pateiktą formą arba atsiųsdamas savo gyvenimo aprašymą su nuoroda “PATALPŲ VALYTOJAS (-A)” el. paštu cv@svarosbroliai.lt

Daugiau sužinoti apie šiuo metu turimus darbo pasiūlymus patalpų valytojams galite darbo valandomis (I-V nuo 8:00 iki 17:00) kreipdamiesi tel. +370 687 27112 arba atvykę į personalo skyrių adresu Laisvės pr. 77b, Vilnius.

Vardas

El. pašto adresas

Adresas

Kontaktinis telefonas

Pavardė

Miestas

Darbo patirtis

Parašykite mums