TitulinisKarjera

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Patalpų valymo paslaugų pardavimas verslo klientams,
  • Aktyvi naujų klientų paieška, esamų klientų aptarnavimas,
  • Komercinių pasiūlymų, sutarčių ruošimas, derybos,
  • Rinkos analizė ir su atliekamu darbu susijusių ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas ,
  • Sėkmingo darbo pardavimų srityje patirtis (parduodant paslaugas verslo klientams – privalumas),
  • Iniciatyvumas, energija ir orientacija į rezultatą,
  • Operatyvumas, greita orientacija, labai geri darbų planavimo įgūdžiai,
  • Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai,
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje,
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas,
  • Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba – privalumas),
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą, įdomų ir pilną iššūkių darbą,
  • Atlyginimą atitinkantį Jūsų pasiektus rezultatus,
  • Galimybę tobulėti ir būti įvertintam,
  • Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius.

Jei sudomino šis pasiūlymas ir atitinkate reikalavimus, kviečiame atsiųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda “Pardavimų vadybininkas (-ė)” el. paštu cv@svarosbroliai.lt. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Parašykite mums