TitulinisKarjera

Klientų aptarnavimo administratorius (-ė) tunelinėje plovykloje

Darbo pobūdis:

  • Kokybiškas klientų aptarnavimas, plovyklos paslaugų pardavimas, darbas kasos aparatu;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas klientų zonoje ir administracinėse patalpose.

Reikalavimai:

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas;
  • Meilė automobiliams ir švarai.

Mes Jums siūlome:

  • Nuo darbo rezultatų priklausantį, visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti.

Jei sudomino šis pasiūlymas ir atitinkate reikalavimus, kviečiame atsiųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda “Klientų aptarnavimo administratorius (-ė) tunelinėje plovykloje” el. paštu cv@svarosbroliai.lt. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Parašykite mums