TitulinisTunelinės plovyklos

Salono valymas + VIP programa Kaune

Salono valymas + VIP programa Kaune

Siūlome pasinaudoti išskirtine VIP plovimo programa mūsų tunelinėje plovykloje bei sausu salono valymu TIK už 15,99 Eur. Visureigiams ir minivenams +3 Eur. Paslauga teikiama tik Kauno plovykloje, adresu Savanorių pr. 441A. Mikroautobusams VIP plovimo programa + salono valymas tik už 35,99 Eur.

VIP PLOVIMO PROGRAMA

Plovykloje kėbulas švelniai plaunamas TRICOLOR šampūnu, HotLAVA™ aktyviomis putomis, valomas itin minkštomis šluostėmis. Atliekamas 3 lygių ratų plovimas, automobilio dugnas nuplaunamas, bei padengiamas antikorozine danga. Paviršiai padengiami microWAX™ vašku bei blizginami pasitelkiant HotWax™ su Carnauba™ vašką. Automobilis padengiamas apsauginiu DOUBLE BOND™ with Teflon™ sluoksniu. Jis apsaugo automobilį nuo blukimo, padeda spalvai išlikti sodriai ir užtikrina, jog automobilis išliks švarus kur kas ilgiau. Automobilis nuskalaujamas vandeniu, nepaliekančiu dėmių ir išdžiovinamas.

SALONO VALYMAS

Salono valymo metu išsiurbiamas automobilio salonas ir bagažinė, kruopščiai nuvalomos dulkės nuo automobilio salono paviršių, nuvalomi automobilio langai, išplaunami ir nusausinami/ išvalomi kilimėliai.

TURINTIEMS TUNELINIŲ PLOVYKLŲ ABONEMENTĄ

VIP

1299 Eur
+ 3 Eur visureigiams ir minivenams

MAXI

1499 Eur
+ 3 Eur visureigiams ir minivenams

MINI

1599 Eur
+ 3 Eur visureigiams ir minivenams

DARBO LAIKAS

I-VI 09:00 -18:00
VII Nedirba