TitulinisAutomobilių plovyklos

Automobilių švaros centrai

Automobilių švaros centrai

Rasti artimiausią

Kainos

Visų paslaugų kainų lentelė

Sužinokite daugiau

Paslaugų komplektai

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir galimybes sukomplektuoti specialūs ŠVAROS BROLIŲ paslaugų paketai. Pasirūpinsime viskuo 100 % – nuo būtiniausios priežiūros iki svarbių smulkmenų.

Sužinokite daugiau

Automobilio salono valymas

Jūsų automobilio salone – nepriekaištinga tvarka ir kvepia švara. Ja mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji dalis – sėsti už vairo ir mėgautis kelione.

Sužinokite daugiau

Quartz paviršiaus danga

Įspūdingas žvilgesys. Bet kokiomis sąlygomis. Padengtas unikalios formulės kvarco danga, Jūsų automobilis žvilgės it naujas kiekvieną dieną.

Sužinokite daugiau

Automobilio kėbulo atnaujinimas

Savo automobilio grožį patikėkite meistrams. Po kruopščių kėbulo atnaujinimo darbų, Jūsų mylimas automobilis atrodys gerokai atjaunėjęs, švarus ir atsparesnis aplinkos poveikiui.

Sužinokite daugiau

Automobilio išorės valymas

Nėra antro karto pirmam įspūdžiui, o švarus ir tvarkingas automobilis – tarsi Jūsų vizitinė kortelė. Kruopščiai nuplautas ir išblizgintas profesionalų rankomis, Jūsų automobilis ilgiau atrodys tarsi naujas.

Sužinokite daugiau

Automobilio variklio plovimas

Variklyje slypi Jūsų automobilio galia, tad kartą metuose pasirūpinkite jo švara. Naudodami aukščiausios kokybės priemones, mūsų meistrai variklio plovimą atliks profesionaliai ir greitai.

Sužinokite daugiau

Dovanų kortelė

Gera dovana – naudinga ir praktiškai pritaikoma. ŠVAROS BROLIŲ dovanų kortelės turėtojas galės išsirinkti ir pasinaudoti bet kuria jam reikalinga plovimo ar valymo paslauga.

Sužinokite daugiau