TitulinisAutomobilių plovyklos

Išmanioji programėlė

Išmanioji programėlė

appstore-en
google-play-button
iphone3
Naujausi „Švaros brolių“ pasiūlymai – Jūsų telefone! Turėdami programėlę savo telefone, lengvai ir patogiai:
– surasite arčiausiai esančią rankinę plovyklą;
– išsirinksite norimą paslaugų paketą;
– rezervuosite laiką 24 val. per parą;
– gausite asmeninius pasiūlymus;
– sužinosite apie galiojančias akcijas. Išmanioji „Švaros brolių“ programėlė naudinga tuo, kad norėdami nuplauti savo automobilį, galėsite iš anksto rezervuoti konkretų plovimo laiką bet kurioje mūsų rankinėje plovykloje. Programėlė leis lengvai ir patogiai patikrinti visų plovyklų laisvus laikus, teikiamas paslaugas ir jų kainas. Su šia programėle niekad nepraleisite naujų akcijų bei pasiūlymų „Švaros brolių“ rankinėse, tunelinėse ir savitarnos plovyklose. Tiesiog savo telefone visuomet matysite instrukcijas, kaip elgtis plovykloje ir kaip pasinaudoti konkrečiomis jos programomis. Parsisiuntus išmaniąją programėlę, nebereikės skambinti telefonu ir gaišti laiko eilėse. Taip pat, gausite asmeninius pasiūlymus, pritaikytus Jūsų poreikiams.Parsisiuntę „Švaros brolių“ išmaniąją programėlę ir užsiregistravę, gausite vieną nemokamą plovimą mūsų tunelinės plovyklos MAXI programa – specialų kuponą atsiųsime tiesiai į Jūsų išmanųjį telefoną. Atvykę į plovyklą tiesiog parodykite kuponą savo telefone mūsų kasininkui ir mes pasirūpinsime Jūsų automobilio švara!Dar daugiau – rekomendavę „Švaros brolių“ programėlę draugams, gausite 50% nuolaidą bet kuriai tunelinės plovyklos programai už kiekvieną draugą, kuris programėlę parsisiųs į savo telefoną (nuolaidos nesumuojamos).Akcijos taisyklės:

 • Akcijos organizatorius: UAB „Švaros broliai“.
 • Akcijos dalyviai: „Švaros broliai“ mobiliojoje programėlėje užsiregistravę vartotojai.
 • Akcijos pradžia: vasario 10 d.
 • Akcijos naudojimas: nuo kovo 1 d. nemokamo plovimo kuponą tunelinėse plovyklose galite išnaudoti tik antradieniais, trečiadienais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 11 val.
 • Plovimas dovanų: kiekvienam, užsiregistravusiam mobiliojoje programėlėje, dovanojamas vienas nemokamas plovimas bet kurioje „Švaros broliai“ tunelinėje plovykloje.
  Nemokamo plovimo kodą vienoje paskyroje galima aktyvinti tik vieną kartą.
 • Pakviesk draugus:
  Už kiekvieną pakviestą ir akcija pasinaudojusį draugą tau padovanosime 50 % nuolaidą kitam plovimui.
  Nemokamu plovimu pasinaudojusiam vartotojui sugeneruojamas individualus kodas, kuriuo jis gali pasidalinti su kitais programėlės vartotojais.
  50 % nuolaidos kuponą suteiksime, kai pakviestas draugas aktyvins tavo siųstą kodą savo programėlės paskyroje.
  Draugus galima kviesti tik pačiam pasinaudojus nemokamu plovimu.
 • Nuolaidos kuponai vartotojui atsiunčiami į paskyrą programėlėje.
 • Nuolaidos panaudojimas: vartotojas turi aktyvinti nuolaidos kuponą programėlėje ir per 30 minučių, kol galioja ekrane atsiradęs aktyvinimo kodas, parodyti jį plovyklos operatoriui.
 • Nuolaidos nesumuojamos.
 • Akcija galioja tik privatiems klientams.
 • Akcijos sąlygos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

Išbandykite naująją „Švaros brolių“ programėlę nemokamai! Jei kils minčių, kaip ją galima dar patobulinti – lauksime Jūsų pasiūlymų el. paštu info@svarosbroliai.lt.

IŠBANDYK NEMOKAMAI!

Nauja tunelinė plovykla Kaune

Sausio 11 dieną atidarome pirmąją „Švaros broliai“ tunelinę plovyklą Kaune! Atidarymo proga visiems apsilankiusiems dovanojame geriausią – VIP plovimo programą,