Apie mus

„ŠVAROS BROLIAI“

Nėra antro karto pirmam įspūdžiui, todėl mūsų tikslas – pasirūpinti nepriekaištingai švariu Jūsų įvaizdžiu. Savo automobilių ir biuro švarą patikėkite ŠVAROS BROLIŲ profesionalams.

VISADA ARTI

Biuro, namų ar kelionės tikslo. Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 6  automobilių rankinės plovyklos, 5 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.

SVARBIAUSIA – KOKYBĖ

Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos. Dėl to dirbame kiekvieną dieną ir džiaugiamės Jūsų įvertinimais.

ŠVAROS VIZIJA

Ją, kaip svarbiausią tikslą, matėme nuo pat pradžių, 1998-ųjų. Įvertinę tuometinę švaros paslaugų situaciją, broliai Andrius ir Evaldas Kinderiai ėmėsi iš esmės ją keisti. Buvome pirmieji Lietuvoje, įdiegę Vakarų šalių standartais paremtą automobilių švaros centro modelį, pagal kurį teikiamos kompleksinės automobilių plovimo, valymo, kėbulo poliravimo, salono cheminio valymo ir kitos paslaugos.

NUOSEKLI PLĖTRA

Pirmieji pasiūlę kompleksines automobilių švaros paslaugas, nė neketinome sustoti. Tais pačiais metais pradėjome teikti patalpų valymo ir priežiūros paslaugas, o vėliau – gaminti ir prekiauti automobilių plovimo ir priežiūros priemonėmis, įranga bei aksesuarais. Teikiamų paslaugų spektrą papildėme automobilių kėbulų remonto ir dažymo paslaugomis, o pačias pirmąsias paslaugas teikusių darbuotojų kolektyvas išaugo iki įspūdingo skaičiaus – šiandien mūsų daugiau nei 400.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Kokybei ribų nėra, todėl nuolat ieškome būdų ją tobulinti. Švaros vizija ir kokybės lyderio pozicija įpareigoja mus kurti ir siūlyti inovatyvius sprendimus, dar geriau patenkinančius Jūsų poreikius, ir taip kelti paslaugų kokybės kartelę Lietuvos švaros sektoriuje.

PROFESIONALŲ KOMANDA

Esame dėkingi vieni kitiems, kad bendro tikslo įkvėpti sėkmingai judame į priekį. Kiekvieną dieną, kiekvieną iš Jūsų sutinkame su šypsena ir gera nuotaika, pasiruošę atsakyti į visus klausimus ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

PATIKIMI PARTNERIAI

Džiaugiamės, kad mūsų kompanija pasitiki net patys reikliausi ir sėkmingiausi. Ilgalaikė partnerystė  mus įpareigoja ir įkvepia, padeda tobulėti ir išlikti rinkos lyderiais.